Přejít na hlavní obsah
Seznamte se s Kentico Kontent

Seznamte se s Kentico Kontent

Na trhu jsme už 12 let. Na začátku jsme vytvořili skvělý produkt Kentico CMS.
Ten označuje americký Gartner za jeden z nejlepších systémů pro správu webového obsahu na světě.

Ale kdo nás zná, tak ví, že na vavřínech jen tak neusínáme. Dál jsme proto hledali způsoby, jak ulehčit práci všem vývojářům a marketérům. A vždycky jsme přitom věřili v budoucnost cloudových řešení. 

Před pár lety jsme získali CMS certifikaci pro Microsoft Azure, v roce 2013 to bylo Kentico+, CMS hostované v cloudu... a loni na podzim jsme v Las Vegas představili Kentico Kontent – https://kontent.ai/. Produkt, který vyvíjí naše start-upové týmy. 

Cloudové CMS ≠ CMS v cloudu

Pokud znáte původní Kentico CMS, možná se teď ptáte: „Je tohle jen Kentico CMS hostované v cloudu?“ Ne, není. Už jsme to totiž zkoušeli dříve s Kentico+ a nefungovalo to. Došlo nám, že pokud chceme agenturám a jejich klientům poskytnout všechny výhody cloudu, musíme se vrátit zpátky a znovu promyslet celou CMS architekturu.

Víte, co v našem pojetí znamená vrátit se zpátky? Začít úplně od píky. Poskládat tým. Zmapovat konkurenci. Najít díru na trhu. A začít stavět. Kentico Kontent je úplně nový produkt v modelu Software-as-a-Service (SaaS). 

Kentico Kontent = Draft+Deliver+Engage

Chcete CMS, o které se nemusíte starat? 
Unavuje vás péče o servery, aktualizace, hotfixy, zálohování nebo správa pluginů?
Nechcete přepisovat kód webu jen proto, že si nerozumí s vaším stávajícím CMS?
Tak to byste si s Kentico Kontent mohli rozumět. Vývoj produktu jede na plné obrátky,
momentálně si můžete osahat následující funkcionality.

Sběr a tvorba obsahu na jednom místě

Kentico Draft připravujete strukturovaný obsah přímo v cloudu. Články, produktové popisky, metadata, obrázky... to všechno můžete dávat dohromady i bez toho, aniž byste museli vědět, jak bude vypadat finální podoba webu, aplikace nebo blogu. Na jednom místě vytvoříte sitemapu, obsahovou strukturu i zadání pro členy týmu, kteří mají obsah na starost.

Kentico Kontent

Postup prací můžete jednoduše sledovat, diskutovat a hlídat termíny, že všechno jde jako po másle. Jakmile budete mít hotovo, vše potřebné jednoduše exportujete do stávajícího CMS nebo použijete Kentico Deliver, pomocí kterého obsah publikujete rovnou na webu. 

Přečtěte si případovku o tom, jak náš klient 3Seed díky tomu importoval 600 stránek obsahu během jednoho jediného dne. 

Export obsahu bez omezení

Kentico Deliver je headless CMS. Spojuje v sobě jednoduché rozhraní pro editory a API pro vývojáře. Ti pak mohou obsah rovnou zobrazovat na webu, v mobilní aplikaci, bezdrátových zařízení využívajících internet nebo jakémkoli jiném kanálu. Obrovská výhoda je, že jako vývojář můžete naše API použít na jakékoli platformě – pomocí libovolného programovacího jazyka a se svými oblíbenými nástroji. Přesně tak, jak jste zvyklí. 

Kentico Kontent

Jednoduše ovladatelná personalizace

Kentico Engage umožňuje sledovat pohyb uživatele na webu a na základě těchto dat jim pak přizpůsobovat obsah. Zároveň vám také řekne, jaké stránky vaši zákazníci navštívili, co a kde vyplnili nebo nakoupili. Říkáte si, že podobných nástrojů je na trhu hned celá řada? Na rozdíl od klasických analytik vytváří Kentico Engage profily jednotlivých uživatelů s kompletní historií jejich činností. Všechny informace pak můžete exportovat do jiných systémů nebo je použijete při personalizaci obsahu přímo na webu.

Kentico Kontent

Budoucnost CMS je v Cloudu

Nechceme vyvíjet jen další CMS v řadě. Chceme agenturám doručit CMS, které bude podstatně lepší než to, které používají dnes. Spuštění Kentico Kontent je jen prvním krokem. Věříme, že v horizontu měsíců se z něj stane nejen užitečný, ale nenahraditelný produkt. Ten, který zásadním způsobem zvýší produktivitu práce i spokojenost klientů. Zatím není perfektní. Ale s vaší pomocí a zpětnou vazbou časem bude.

Pomůžete nám?

Vyzkoušejte Kentico Kontent na 30 dní zdarma

Chcete si číst dál?

Vývoj produktu – NOVĚ

Děje se to poměrně běžně. Firma s přátelsky nastavenými vztahy začne růst. Jak čas běží a lidí v kancelářích přibývá, zdá se, že se něco zároveň vytrácí. Věci najednou trvají déle a zákazníci jako by …

V kategoriích Development, Kentico Kontent, Rozhovory a UX

Psí život v kancelářích

Přítulný hafan dokáže zaručeně zvednout náladu, když se občas člověk cítí… pod psa. V Kentico jsou pejsci odjakživa přirozenou součástí firmy, bydlí s námi v kancelářích a vítají návštěvy. Smečka se n…

V kategorii Život v Kentico

Malé sváteční ohlédnutí za rokem 2019

Rok se pomalu blíží ke konci a svátky klepou na dveře. Než ale vypneme hlavy a pustíme do uší vánoční koledy, pojďme zhodnotit, jak se nám letos dařilo.

V kategorii Život v Kentico

Potkejte se s námi offline

  • Frontendisti.cz

    Přednáška Web Components - jak a proč je v Kenticu používáme od Petra Petřince na online meetupu Frontendisti.cz

  • DevOps Workshop 1/2

    Nudíte se na home office? Okořeňte si ho nadupaným dvoudenním workshopem. Naučíte se třeba, jak snadno jde automatizovat důležité části vývoje softwaru.  Navíc v přímém přenosu zboříme mýty, které o DevOps kolují po internetech. 

  • DevOps Workshop 2/2

    Pokračování středečního workshopu.