Přejít na hlavní obsah

Chcete s námi pracovat?

Zaujala vás nějaká pozice? Nebo vás jen zaujalo to, jak to u nás chodí... a chcete vědět víc? Ozvěte se na jobs@kentico.com. Nezapomeňte uvést také kontaktní údaje, abychom vám mohli zavolat nebo napsat. Na životopisu nelpíme, vystačíme si i s odkazem na LinkedIn. Nejdůležitější pro nás stejně je, proč chcete pracovat zrovna u nás.

Víte o někom, kdo by k nám zapadl?

Pošlete nám svůj tip na jobs@kentico.com. Dobré doporučení umíme ocenit. Doslova.
Když nastoupí k nám a zůstane i po zkušebce, dostanete od nás odměnu ve výši nástupní hrubé měsíční mzdy.

Najdete nás v budově Titanium

Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme v budově Titania na Nových sadech. A máme kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.
Podívejte se

Otevřít mapu v novém tabu

Potkejte se s námi offline

 • Workshop: Scrum a Lean prakticky

  Tušíte, co je to Scrum, ale v praxi jste se ještě nesetkali? Pojďte to změnit! Společně se zkušenými Scrum Mastery Radkem Gajduškem a Petrem Hýnou jsme pro studenty Fakulty podnikatelské VUT připravili workshop věnovaný Scrumu a leanovým principům. Začínáme v 16 hodin.  

 • Coding Dojo pro členy Impact Hub Brno

  Přijďte potrénovat svoje programátorské dovednosti a naučte se principy TDD! Pro členy Impact Hub Brno jsme připravili Coding Dojo. Jeden tým, jedno zadání a dvě hodiny času. Zvládnete to? 

 • UXWell Meetup: Doprava ve městě (UX & SmartCity)

  Zajímají vás témata dopravy a Smart Cities, jako je MHD, carsharing, bikesharing, elektromobilita nebo parkování? Pojďme se na ně zaměřit z designérského pohledu! Dalším UXWell Meetupem vás provede Pavel Jílek. 

 • Přednáška Programování .NET a C#

  V rámci předmětu Programování .NET a C# se v dubnu potkáte s Jaroslavem Nečasem a Zdeňkem Jurkou, našimi kolegy z Kentico. Přednášky jsou určeny studentům FIT a FEKT VUT. 

Napište, odpovídáme úplně všem

Na pohovoru se uvidíte s...

Pavlína Matoušková

HR Specialist


Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Nechte nám na sebe kontakt a čas od času vám pošleme zprávu.