Přejít na hlavní obsah

Chcete s námi pracovat?

Zaujala vás nějaká pozice? Nebo vás jen zaujalo to, jak to u nás chodí... a chcete vědět víc? Ozvěte se na jobs@kentico.com. Nezapomeňte uvést také kontaktní údaje, abychom vám mohli zavolat nebo napsat. Na životopisu nelpíme, vystačíme si i s odkazem na LinkedIn. Nejdůležitější pro nás stejně je, proč chcete pracovat zrovna u nás.

Víte o někom, kdo by k nám zapadl?

Pošlete nám svůj tip na jobs@kentico.com. Dobré doporučení umíme ocenit. Doslova.
Když nastoupí k nám a zůstane i po zkušebce, dostanete od nás odměnu ve výši nástupní hrubé měsíční mzdy.

Najdete nás v budově Titanium

Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme v budově Titania na Nových sadech. A máme kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.
Podívejte se

Otevřít mapu v novém tabu

Potkejte se s námi offline

 • Online stream Jak inovovat ve velkých firmách

  Chystáte se sledovat přímý přenos z akce Jak inovovat ve velkých firmách, kterou pořádá společnost LMC? Pojďme ho sledovat společně z Brna a případně probrat dojmy u piva! 

 • Setkání s průmyslovými partnery

  Studujete na Fakultě informatiky? Nenechte si ujít příležitost se osobně setkat s firmami - průmyslovými partnery fakulty. My tam budeme taky! 

 • UXWell Meetup

  Na posledním UXWell Meetup tohoto roku si budeme s Martinem Minaříkem povídat o zpětné vazbě. 

 • Přednáška: Agilní vývoj a Scrum

  Přednáška určena pro studenty Podnikatelské fakulty VUT. Povídat si budeme se Scrum Masterem Radkem Gajduškem o agilním vývoji, Scrumu a leanových principech. 

 • Kentico Agile Meetup #5

  Nenechte si ujít poslední letošní Agile MeetUp, tentokrát s podtitulem Lidé na prvním místě. Čekají na vás tři přednášky, v rámci kterých s vámi nasdílí zkušenosti šéf vývoje, agilní kouč a vývojář. Začínáme už v 17 hodin! 

 • Workshop: UI testy se Seleniem

  Z klikače a manuálního testera se proměňte na programátora, co umí psát automatizované testy. Teorie i praxe během 150 minut. Zdarma pro studenty Fakulty informatiky MUNI.

 • Den otevřených dveří na Fakultě informatiky

  Přijďte zjistit, jak se studuje na FI MU! Vyzpovídejte současné studenty, zeptejte se na předměty nebo se seznamte se zástupci partnerských firem. Dozvíte se, jaké jsou možnosti spolupráce s Kentico a jak to chodí v Kentico Academy. 

Napište, odpovídáme úplně všem

Na pohovoru se uvidíte s...

Pavlína Matoušková

HR Specialist


Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Nechte nám na sebe kontakt a čas od času vám pošleme zprávu.