Přejít na hlavní obsah

Podporujeme studenty, jak to jen jde

Vzdělávat, objevovat nové možnosti, pracovat na užitečných projektech. To všechno jsou vlastnosti, které máme v sobě a předáváme je dál. Věděli jste vůbec, že Kentico vzniklo jako bakalářská práce?

Spolupracujeme s MU a VUT

Studenty zapojujeme do projektů a pravidelně pořádáme nejrůznější tematické workshopy. 

Konzultujeme závěrečné práce

Pravidelně vypisujeme témata bakalářek a diplomek. Máte vlastní nápad? Ozvěte se na theses@kentico.com a doladíme jej společně. Na závěrečné práci můžete pracovat i přímo u nás. Fandíme všemu, co lze využít v praxi.

Pracovat můžete i při studiu

U některých pozic umožňujeme pracovat na částečný úvazek. Budete plnohodnotnou součástí týmů, ale ve zkouškovém období vám dáme prostor se věnovat škole. Bez problémů tak můžete zvládat oboje. Podívejte se, koho hledáme právě teď. 

S námi se nudit nebudete

Nejen pro studenty vymyslíme čas od času nějakou legraci. Ať už to byla městská hra v ulicích Brna nebo stránka 1337challenge, která otestuje vaše hackerské schopnosti.

  • Slávo Moroz

    Už na škole som sa zaujímal o .NET, tak som vyrazil na prednášku, ktorú viedli práve chalani z Kentico. Bavilo ma to, o čom hovorili. Ale taktiež aj to, ako o tom hovorili. Na konci prednášky zaznelo, že hľadajú šikovných ľudí. Tak som sa ozval... a už tu pracujem 4 roky :)

    Slávo Moroz, Developer

  • Zuzana Dankovčíková

    Oceňujem to, že namiesto množstva nezmyselných zamestnaneckých benefitov máme vo firme prostredie, v ktorom ma baví pracovať a produkt, v ktorom vidím zmysel, čo je podľa môjho názoru oveľa dôležitejšie.

    Zuzana Dankovčíková, Developer

Zajímá vás víc? Napište Zuzaně

Zuzana Hriniková

HR & Office Manager

Mám na starosti všetko, čo sa točí okolo diplomiek, stáží a organizovania workshopov. Keď som bola na vysokej ja, tlačili do nás teóriu. Môj osobný cieľ je predávať študentom znalosti, ktoré v práci naozaj využijú. Potom študenti radi chodia aj na workshopy o štvrtej poobede.

Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Nechte nám na sebe kontakt a čas od času vám pošleme zprávu. Odhlásit se můžete kdykoliv.