Přejít na hlavní obsah

Podporujeme studenty, jak to jen jde

Vzdělávat, objevovat nové možnosti, pracovat na užitečných projektech. To všechno jsou vlastnosti, které máme v sobě a předáváme je dál. Věděli jste vůbec, že Kentico vzniklo jako bakalářská práce?

Spolupracujeme s MU a VUT

Studenty zapojujeme do projektů a pravidelně pořádáme nejrůznější tematické workshopy. Na Fakultě informatiky MU máme dokonce vypsaný předmět.

Konzultujeme závěrečné práce

Pravidelně vypisujeme témata bakalářek a diplomek. Máte vlastní nápad? Ozvěte se na theses@kentico.com a doladíme jej společně. Na závěrečné práci můžete pracovat i přímo u nás. Fandíme všemu, co lze využít v praxi.

Spustili jsme vlastní akademii

V prostorách CERITu na FI MU jsme rozjeli Kentico Academy. Během 6 měsíců si vždy hrstka studentů na vlastní kůži vyzkouší vývoj produktu – a makají na tom až 20 hodin týdně.

Pracovat můžete i při studiu

U některých pozic umožňujeme pracovat na částečný úvazek. Budete plnohodnotnou součástí týmů, ale ve zkouškovém období vám dáme prostor se věnovat škole. Bez problémů tak můžete zvládat oboje. Podívejte se, koho hledáme právě teď. 

S námi se nudit nebudete

Nejen pro studenty vymyslíme čas od času nějakou legraci. Ať už to byla městská hra v ulicích Brna nebo stránka 1337challenge, která otestuje vaše hackerské schopnosti.

  • Slávo Moroz

    Už na škole som sa zaujímal o .NET, tak som vyrazil na prednášku, ktorú viedli práve chalani z Kentico. Bavilo ma to, o čom hovorili. Ale taktiež aj to, ako o tom hovorili. Na konci prednášky zaznelo, že hľadajú šikovných ľudí. Tak som sa ozval... a už tu pracujem 4 roky :)

    Slávo Moroz, Developer

Zajímá vás víc? Napište Míše

Michaela Šebestová

HR Community Manager

Myslím, že je pro firmy hrozně důležité se nebát pustit do vzdělávání a ukazovat studentům praxi. Já jsem Kentico poznala na jednom z workshopů ještě jako studentka a úplně jsem si ho zamilovala. Jsem ráda, že se můžu potkávat s mladými lidmi, kteří jsou z naší spolupráce úplně stejně nadšení. 

Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Nechte nám na sebe kontakt a čas od času vám pošleme zprávu.