Přejít na hlavní obsah

Podporujeme studenty, jak to jen jde

Vzdělávat, objevovat nové možnosti, pracovat na užitečných projektech. To všechno jsou vlastnosti, které máme v sobě a předáváme je dál. Věděli jste vůbec, že Kentico vzniklo jako bakalářská práce?

Univerzity MU a VUT

Spolupracujeme s MU a VUT

Studenty zapojujeme do projektů a pravidelně pořádáme nejrůznější tematické workshopy. 

Thesis

Konzultujeme závěrečné práce

Pravidelně vypisujeme témata bakalářek a diplomek. Máte vlastní nápad? Ozvěte se na theses@kentico.com a doladíme jej společně. Na závěrečné práci můžete pracovat i přímo u nás. Fandíme všemu, co lze využít v praxi.

Kentico Academy

Spustili jsme vlastní akademii

V prostorách CERITu na FI MU jsme rozjeli Kentico Academy. Během 6 měsíců si vždy hrstka studentů na vlastní kůži vyzkouší vývoj produktu – a makají na tom až 20 hodin týdně. Přihlaste se, právě běží registrace!

Praxe

Pracovat můžete i při studiu

U některých pozic umožňujeme pracovat na částečný úvazek. Budete plnohodnotnou součástí týmů, ale ve zkouškovém období vám dáme prostor se věnovat škole. Bez problémů tak můžete zvládat oboje. Podívejte se, koho hledáme právě teď. 

Challenge

S námi se nudit nebudete

Nejen pro studenty vymyslíme čas od času nějakou legraci. Ať už to byla městská hra v ulicích Brna nebo stránka 1337challenge, která otestuje vaše hackerské schopnosti.

  • Zuzana Sojčíková

    Oceňujem to, že namiesto množstva nezmyselných zamestnaneckých benefitov máme vo firme prostredie, v ktorom ma baví pracovať a produkt, v ktorom vidím zmysel, čo je podľa môjho názoru oveľa dôležitejšie.

    Zuzana Sojčíková, Technical Leader

Zajímá vás víc? Napište Báře

Barbora Lacinová

HR Community Manager

Také si myslíte, že škola není jen o teorii, ale měla by vás připravit na život? V Kentico předáváme studentům znalosti z praxe, které skutečně využijí. Za to dám ruku do ohně! Mám totiž na starosti vše, co se točí okolo diplomek, stáží a organizování workshopů. Každá aktivita, kterou podnikáme, má pro studenty smysl – a právě to mě baví nejvíc.

Chcete vědět, co se u nás právě děje?

Nechte nám na sebe kontakt a čas od času vám pošleme zprávu. Odhlásit se můžete kdykoliv.