CRM Integration Developer with .NET

Staňte se součástí vývojového týmu, který má na starosti interní aplikační development.

Co budete dělat?

Jádrem naší práce je vývoj pro Dynamics CRM a jeho propojení s externími službami. Pomáháme rozvíjet i naše webové stránky a portály, které využívají naše firemní CMS, Kentico Xperience.

Většinu času budete věnovat vývoji, zbytek správě systému a odbavování menších uživatelských požadavků.

  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Technologie: C#

Dostanete příležitost vyzkoušet si nejrůznější výzvy. Jednou můžete implementovat vyhledávací řešení nad incidenty v CRM, jindy se zaměřit na integraci mezi Kentico Xperience a Dynamics CRM nebo se zabývat implementací single sign-on na webu Kentico. Teď právě pracujeme na integraci našeho CRM s elektronickým podepisováním pomocí PandaDoc.

Práci vždy přizpůsobíme vašim zkušenostem a tomu, co se chcete naučit.

Jaký je náš tým?

Pětičlenný, zkušený a férový. Úzce spolupracujeme s Product Ownery, kteří sbírají požadavky od našich interních zákazníků. Při vývoji se chceme držet průmyslových standardů, takže:

  • Píšeme čistý kód, který následně prochází důkladným review.
  • Kód máme pokrytý automatickými testy.
  • Chceme mít co nejvíce aplikací automaticky nasaditelných.
  • Monitorujeme naše systémy pomocí nástroje Graylog a Application Insights.

Proč se vám u nás bude líbit?

Získáte byznysový i technický rozhled.

Můžete se soustředit na to, co vás zajímá – od webu až po back-endové integrační systémy.

Budete se učit přímo od Michala Vrány. Tenhle Technical Lead je v Kentico už 15 let. Začínal jako vývojář a rychle se vypracoval na vedoucí pozici. Dnes má co předat a rád vám pomůže profesně vyrůst.

Neřídíme se dogmaticky zadáním. Když to dává smysl, přicházíme s vlastní iniciativou, jak vylepšit procesy ve firmě.

Budeme si rozumět?

  • Dobře znáte C#, případně máte zkušenost i s jiným objektově orientovaným jazykem.
  • Používáme moderní technologie jako je Azure, GIT, NUnit, Dynamics 365, PowerApps. Pokud znáte jen některé, rádi vás zbytek doučíme.
  • Pokud máte zkušenosti s vývojem většího informačního systému, napíšeme si k vám velké plus, není to ale nutná podmínka.
  • Anglicky se domluvíte, především písmem, alespoň na úrovni B2.

Budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Případně se můžeme domluvit i na částečném.

Chcete vědět víc?

Více o pozici a práci v interním týmu se dozvíte v tomto článku.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.

Innovation Time

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Multisport karta

Vyrazte cvičit klidně každý den – na náš účet.