Přejít na hlavní obsah

Integration Engineer at Kentico Kontent

Integrujet Kontent – propojte moderní headless řešení se zajímavými technologiemi distribuované mikroservice architektury.

Stále více se zaměřujeme na spolupráci s externími produkty v headless prostředí, proto jsme se rozhodli vytvořit specializovaný integrační tým. Vedle rozvoje a výzkumu integrací se bude zaměřovat na na podporu integračních a technologických partnerů.

Co budete dělat?

Pozice je hodně různorodá a nudit se nebudete. Dostanete příležitost realizovat se ve spoustě oblastí developmentu i mimo něj. Tak třeba:

  • Výzkum a tvorba nových integrací/experimentů. Co si pod tím představit? Jednoduché aplikace, které řeší konkrétní integrační scénáře – např. automatizované překlady uložených dokumentů apod.
  • Spolupráce s partnery – se zákazníky a partnery budete přímo komunikovat, konzultovat tvorbu integrací a doporučovat systémy pro specifické integrační scénáře.
  • Budování znalostí v oblasti integrací a tvorba obsahu – např. rozšiřování dokumentace integračních scénářů, psaní blog postů o integračních řešeních, prezentace výsledků atd.

Čeká vás prostě pestrá paleta aktivit.

Dostanete prostor k získání nadhledu, nabytí zkušeností, uplatnění skrytých ambicí i rozvinutí svých talentů, o kterých jste ani nevěděli.

S kým budete spolupracovat?

Především s Developer Relations. Společně budete spravovat vybrané integrační repozitáře na GitHubu a hlídat dodržování best practices. Úkoly vám bude zadávat Rosťa, náš Technology Partner Manager. Ondra, DevRel Leader, vám dá technologickou zpětnou vazbu a stane se vaším průvodcem v osobním rozvoji.

S Product Managementem budete tvořit integrační strategii tak, aby ladila s produktovými prioritami Kentico Kontent

Pre-Sales Engineers se na vás budou obracet, abyste jim pomohl/a zapracovat nové integrace co nejlépe do demo projektů pro zákazníky

S Customer Education budete rozvíjet marketplace a galerii integrací.

Nejspíš teď pracujete jako seniornější vývojář/ka a toužíte po něčem víc, než jen standardní práci v developmentu. Nebo jste vývojář/ka na volné noze a zvládáte s přehledem více menších projektů současně. Máte chuť učit se nové věci a nebojíte se komunikovat napříč firmou.

  • Znáte frontendový framework JavaScript (ideálně React, Vue.js …) a Node.js.
  • Určitě nás zaujmete zkušenostmi s architekturou Jamstack, s Typescriptem, REST API a se serverless funkcemi.
  • Ovládáte git, už jste si osahal/a DevOps a microservisní architekturu – umíte si vytvořit, zkompilovat a nasadit vlastní webovou aplikaci.
  • Anglicky se domluvíte slovem i písmem na úrovni C1.
  • Body navíc získáte za znalost headless CMS a/nebo platforem e-commerce.
  • Přemýšlíte analyticky, chcete prozkoumávat nové možnosti a řešit efektivně problémy.
  • Dokážete popsat, vysvětlit a odprezentovat problém i jeho řešení.
  • Jste zdatný/á komunikátor/ka a umíte svá rozhodnutí odůvodnit i obhájit napříč firmou.

Myslíte, že jsme pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek. Klidně remotely.

O všech plánovaných akcích píšeme také na Facebooku. Sledujte nás, ať vám žádná neuteče.

  • Zbyšek Němec

    Každý se tu rozvíjí v tom, co ho zajímá a baví. Já jsem si úplně přirozeně prošel 5 různými pozicemi. Začínal jsem na supportu, pokračoval jako vývojář, Scrum Master a postupně jsem se propracoval až na šéfa vývoje. Dnes mám na starost 100+ lidí – vývojáře, testery a devops engineery.

    Zbyšek Němec, VP Engineering, Kentico Kontent