QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!

Co budete dělat?

QA Engineer je nepostradatelný člen týmu. Umí vymýšlet uživatelské scénáře, tvoří automatické testy a skripty. Dokáže se vžít do uživatele. Odhaluje chyby, testuje. Někdy i něco naprogramuje. Je to člověk, který má moc jako poslední zatáhnout za záchrannou brzdu a říct: „Ne, tohle ještě nemůže jít ven.“

Že to všechno teď nezvládnete? Nevadí! Důležité je, že máte pevné základy, za pár měsících s námi se můžete pod tenhle popis podepsat. Hlavní je, abyste se uměli dívat na věci v širších souvislostech a věděli, co je potřeba ověřit a jak může která změna ovlivnit celek.

Nemusíte být programátor/ka, ale zároveň se kódu nemůžete bát.

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Datum nástupu: Ihned
  • Technologie: C#, Typescript, PowerShell, SQL, Jira Software
  • Jazyk: EN B2

Čekejte u nás.

  • příjemnou a rozmanitou práci, kterou si do velké míry naplánujete sami.
  • manuální testování i pořádnou porci automatizovaného testování.
  • volnou pracovní dobu bez přesčasů a bez „duty hours“ na telefonu.
  • spolupráci a podporu od Developerů, kolegů v QA, DevOps, Product Ownera a také od svého buddyho, který vás bude provázet (nejen) v začátcích.
  • možnost pracovat některé dny z domu a k tomu všechny benefity vypsané níže.

Jaké technologie používáme?

C# a Typescript – to je hlavní dvojka, se kterou se u nás potkáte.
Tu a tam i s PowerShellem a SQL.
Své tasky najdete vždy v Jira Software.

  • Máte alespoň povědomí o webových aplikacích a technologiích.
  • Znáte nějaký objektově orientovaný programovací jazyk. Dokážete v kódu číst a pracovat s ním.
  • Rozumíte testingu a máte s ním i praktické zkušenosti.
  • Bez problémů porozumíte zadání v angličtině. Není ale potřeba, abyste komunikovali se zákazníky, úplně tedy postačí úroveň B2.

A pokud víte o někom dalším, koho by tato práce také bavila, budeme rádi, když mu inzerát pošlete. Hledáme totiž dva lidi.

Zaujali jsme vás? Tak se ozvěte. Sejdeme se v našich kancelářích nebo online. Pokud to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Radek Petruška

Na QA v Kentico mě nejvíc baví rozmanitost práce a kolik se toho člověk díky ní naučí. Kromě manuálního testování a automatizace jsem se za ty roky přichomýtl k testování výkonu, vývoji interních monitorovacích nástrojů, ladění buildovacích procesů a infrastruktury, opravám bugů a v neposlední řadě k vedení týmu a koordinaci releasů do produkce. Zkrátka je jen na nás, co nás zajímá a láká.

Radek Petruška, DevOps Leader

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.