UX Designer

Kompletní redesign. Design systém. Transformace produktu a vývoje na agilní, user-centric proces. Prostě velká výzva.

Co budete dělat?

Kentico Xperience je úspěšné zavedené řešení, u kterého právě probíhá změna technologie a kompletní přepis. Zároveň jsme se rozhodli redesignovat UI. Zachováme nejdůležitější scénáře a k nim navrhujeme nové uživatelské rozhraní. Redesign Xperience je důležitý projekt. A také pro nás designéry hodně zajímavý. 

Hledáme posilu, která nám pomůže přeměnit velký a komplexní produkt na štíhlé řešení se skvělou použitelností. Potřebujeme někoho, kdo přinese seniorní zkušenosti a pomůže posouvat ostatní kolegy/ně (nejen) v Kentico. Společně se učíme jeden od druhého, věnujeme tomu 20 % pracovní doby.

  • Typ úvazku: Hlavní pracovní poměr
  • Datum nástupu: Ihned
  • Forma: Možnost práce z domu
  • Jazyk: EN C1

Máme svobodu v nastavování priorit i způsobu práce. Úkolů je před námi spousta, proto hledáme ostřílenou posilu. A záleží na vás a na týmu, jestli práci budete dělat až 4 dny v týdnu z domu nebo z kanceláře, důležitý je výsledek.

Úzce spolupracujeme s produktem – musíme správně a intenzivně komunikovat, abychom správně pochopili uživatelské potřeby, zjistili, co je ideální pro zákazníka, a jak maximalizovat hodnotu pro uživatele. To vše v souladu s naší byznysovou strategií. Máme vlastní výzkumnici, která nám pomáhá definovat problémy na základě dat, k tomu silnou podporu vedení produktu i celé firmy.

Když to oboustranně klapne, máme pro vás připravenou profesní cestu vzhůru: ať už na pozici Lead Designer nebo Team Leader.

A co bude potom?

Redesignem naše práce neskončí. Celý produkt a proces vývoje transformujeme tak, abychom mohli rychle a co nejčastěji reagovat na požadavky zákazníků. Chceme být schopni udělat uživatelský výzkum, navrhnout a dodat první vylepšení našim uživatelům v řádu týdnů, validovat a iterovat, dokud to bude potřeba. V tom bude UX tým, a tedy i vy, hrát zásadní roli.

Jste to vy?

  • Máte za sebou už pěknou řádku let v oboru a spoustu zajímavých zkušeností?

  • Dokážete nám pomoct s  uživatelským výzkumem, abychom poznali a vybrali ty nejdůležitější scénáře, které zachováme? 

  • Pomůžete s  návrhem a validací jednotlivých user flows

  • interakčním designemtestováním použitelnosti

  • A co se zavedením design systému, který zrovna budujeme? 

  • Pracujete i s komunitou? Píšete? Vzděláváte sebe i ostatní? Nebo se k tomu aspoň chystáte se spoustou nápadů a zkušeností v rukávu?

Pokud cítíte, že ano, ozvěte se nám a potkejme se online a/nebo v našich brněnských kancelářích. Když si vzájemně sedneme, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Modernizace Kentico Xperience

Kentico Connections 2020 | Dominik Pintér, Managing Director of Kentico Xperience

Nemáte čas kouknout na video? Máme pro vás na toto téma ještě rozhovor Dominka Pintéra a Tondy Moravce: Modernizujeme Kentico Xperience

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Martin Florián

UX Leader

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Neomezený počet Sick Days

Neomezený počet Sick Days

Necítíte se dobře? Zůstaňte doma. Neschopenku potřebujete, až když jste nemocní víc jak 3 dny.

Výuka angličtiny

Výuka angličtiny

Kromě placených kurzů máme také interní lektorku angličtiny. Lekce probíhají v malých skupinách podle jednotlivých pozic či týmů přímo v kancelářích. 

Neomezená dovolená

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.

Podobné pozice

QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!

Technical Writer

Psaní máte v krvi a mezi IT lidmi jste jako ryba ve vodě? Přidejte se k vývojovému týmu a tvořte dokumentaci v angličtině, které porozumí znalec i laik.

UX Researcher

Umíte klást ty správné otázky, a navíc anglicky? Pomáhejte nám s návrhy i realizací uživatelských výzkumů.