Jsme česká IT firma

Tvoříme software pro komplexní práci s obsahem, který pomáhá firmám po celém světě podnikat online. Naše platforma DXP si už získala  desítky tisíc spokojených zákazníků. 

Prozkoumejte volné pozice

Co děláme?

Vyvíjíme na špičkových microsoftích technologiích náš produkt – Xperience by Kentico. A výsledek?

Kentico Xperience je digitální platforma (DXP) pro online podnikání. Je to komplexní produkt, který zahrnuje nástroje pro správu obsahu, e-commerce i online marketing.   


Za 16 let jsme vyrostli v respektovaného hráče s pobočkami na třech kontinentech. Stále se v kancelářích potkáte s kolegy, kteří stáli v samých začátcích Kentico, i s jejich chlupatými mazlíčky.

Najdete u nás své místo?

QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!

DevOps Engineer

Raději něco týden automatizujete, než byste to dělali 5 minut ručně? Skriptování Vám není cizí? První, co se Vám vybaví pod slovem "cloud", jsou Linux nebo Windows servery? 

Marketing Data Analyst

Hledáme zkušenou posilu s pokročilou znalostí webové analytiky do datovému týmu. Budete mít klíčovou roli při optimalizaci našich modelů a reportování digitálních marketingových...

 • Antonín Moravec

  Společně děláme na něčem, na co jsem pyšný. Protože můžu říct, „na to jsme si vydělali sami!“. Není za tím žádné kouzlo, prostě poctivě pracujeme. Jsem tady 12 let a ještě mě to tady neomrzelo.

  Antonín Moravec, CPO

 • Jana Safira Nováková

  Nejvíc mě baví budování vztahů a péče o ně. To dělá moji práci krásnou. Naši partneři i zákazníci jsou vděční, že se o ně staráme a podporujeme je, a i když jejich projekt skončí, často se k nám pak vrací s dalšími.

  Jana Safira Nováková, Engineering Manager

 • Štěpán Kozák

  Při studiu jsem sbíral zkušenosti na praxi v Kentico. Ve firmě jsem nakonec vyrostl až do role technical leadera. V Kentico jsem pronikl do microsoftích technologií a přímo do Microsoftu jsem na několik roků přešel. Teď se do Kentico vracím, protože chci být u vývoje Xperience by Kentico. Navíc mi vyhovuje přátelská atmosféra a možnost pořád se učit.

  Štěpán Kozák, Development Director & Site Leader

Sdílíme novinky i know-how. Počtěte si.

Co netušíte o lektorovi Kentico Academy

Už léta spolupracujeme se studenty/studentkami – ti, co u nás začínají na placené stáži při škole, často vyrostou do lídrovských rolí. Letos přebírá štafetu ve vedení Kentico Ac...

Chci vědět víc

Team nebo Technical Leader? Obojí…

Tomáš a Ivan vedou týmy v Kentico Xperience. Jeden u nás vyrostl od studentských let, druhý přišel z korporátu a vyšvihl se do čela za pár měsíců. Přečtěte si, co v sobě nese po...

Chci vědět víc

Onboarding v týmu UX: nehážeme nováčky do vody, učíme je plavat

Pochopit způsob práce v nové firmě, poznat produkt i jeho zákazníky, naučit se pracovat s konkrétními nástroji… Je toho spousta, co nováček musí po nástupu do nového zaměstnání ...

Chci vědět víc