Jsme česká IT firma z Brna

Tvoříme software pro komplexní práci s obsahem, který pomáhá firmám po celém světě podnikat online. Naše platforma DXP si už získala  desítky tisíc spokojených zákazníků. 

Prozkoumejte volné pozice

Co děláme?

Vyvíjíme na špičkových microsoftích technologiích náš produkt – Xperience by Kentico. A výsledek?

Kentico Xperience je digitální platforma (DXP) pro online podnikání. Je to komplexní produkt, který zahrnuje nástroje pro správu obsahu, e-commerce i online marketing.   


Za 16 let jsme vyrostli v respektovaného hráče s pobočkami na třech kontinentech. Stále se v kancelářích potkáte s kolegy, kteří stáli v samých začátcích Kentico, i s jejich chlupatými mazlíčky.

Najdete u nás své místo?

QA Engineer

Umíte číst v kódu a rádi vychytáváte chyby? Pátrejte po nich s pomocí automatizovaných i manuálních testů!

Technical Writer

Psaní máte v krvi a mezi IT lidmi jste jako ryba ve vodě? Přidejte se k vývojovému týmu a tvořte dokumentaci v angličtině, které porozumí znalec i laik.

Product Marketing Manager

Dokážete zajistit, aby byl náš produkt komerčně úspěšný.

 • Pavol Donko

  Máme celé oddelenie UX. Navrhujeme riešenia na základe výskumu. Hypotézy si ľahko overujeme, stačí napísať zákazníkom. Baví ma, že sa stále učím nové veci s tímom na workshopoch, kde si odovzdávame skúsenosti.

  Pavol Donko, Lead UX Designer

 • Ondřej Polesný

  Přestože jsme už velká firma, nevytratil se nám osobní přístup. Klidně si můžu o jakékoliv věci promluvit s naším CEO. Jen můj pes si musel zvyknout na chození do práce.

  Ondřej Polesný , Developer Evangelist

 • Zuzana Sojčíková

  Oceňujem to, že namiesto množstva nezmyselných zamestnaneckých benefitov máme vo firme prostredie, v ktorom ma baví pracovať a produkt, v ktorom vidím zmysel, čo je podľa môjho názoru oveľa dôležitejšie.

  Zuzana Sojčíková, Technical Leader

Sdílíme novinky i know-how. Počtěte si.

Co netušíte o lektorovi Kentico Academy

Už léta spolupracujeme se studenty/studentkami – ti, co u nás začínají na placené stáži při škole, často vyrostou do lídrovských rolí. Letos přebírá štafetu ve vedení Kentico Ac...

Chci vědět víc

Team nebo Technical Leader? Obojí…

Tomáš a Ivan vedou týmy v Kentico Xperience. Jeden u nás vyrostl od studentských let, druhý přišel z korporátu a vyšvihl se do čela za pár měsíců. Přečtěte si, co v sobě nese po...

Chci vědět víc

Onboarding v týmu UX: nehážeme nováčky do vody, učíme je plavat

Pochopit způsob práce v nové firmě, poznat produkt i jeho zákazníky, naučit se pracovat s konkrétními nástroji… Je toho spousta, co nováček musí po nástupu do nového zaměstnání ...

Chci vědět víc