Přejít na hlavní obsah

DevOps Engineer / DevOpsák

Umíte psát kód a máte sklony k puntičkářství? Staňte se naším detektivem na poli automatizovaných testů

Co budete dělat?

Když pracujeme na nových verzích Kentico CMS, kvalita je vždy na prvním místě. S vaší pomocí a technickou podporou pro vývojáře bude čím dál vyšší.

Náš produkt neustále zlepšujeme a jednou ročně vydáváme novou verzi. Vývojáři i testeři tak mají stále plné ruce práce. A vy budete dohlížet na to, aby vše šlo jako po drátkách a výsledky byly kvalitní. Jakmile se pustíte do práce, tak:

  • pečení buildů půjde jako po másle,
  • vývojáři budou vědět, jak mají psát automatizované testy efektivně,
  • zároveň od vás budou mít nástroje, které dokážou testy samy spustit,
  • všechny testy správně poběží
  • a když třeba spadne server, IT oddělení se to od vás hned dozví a zařídí nápravu.

Kromě toho nás nejspíš čeká migrace na platformu VSTS, se kterou budete pomáhat.

Občas je to trochu detektivní práce. Ale pokud máte trpělivost, sledujete na sobě sklony k puntičkářství a vždycky potřebujete, aby byly úkoly dotažené až do konce, tahle práce vám sedne jak ulitá.

Co potřebujete umět?

  1. Musíte umět psát kód. Nehledáme ale přímo seniorního programátora – zkuste to, i když právě teď končíte školu. Tedy pokud se rádi učíte nové věci, protože těch vám ukážeme spoustu!
  2. Měli byste už mít zkušenost s automatizací testů. Budete ji potřebovat, abyste mohli pomáhat vývojářům při psaní testů a vše kontrolovat. A taky abyste mohli vyvíjet náš interní framework postavený na Seleniu.
  3. A nesmíme zapomenout na angličtinu. Sice s nikým nebudete vést dlouhé dialogy, ale měli byste si zvládnout načíst materiály.

Jaké technologie budete používat?

  • Měli byste umět programovat v nějakém objektově-orientovaném jazyku a pracovat v PowerShellu.
  • Ideálně také znát TeamCity a Selenium.
  • A pokud se orientujete i ve FinalBuilderu, budete rázem naše hvězda!

Tak co, jdete do toho?

Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A nebojíme se ho použít.

Volná pracovní doba

Doporučuje 10 z 10 rodičů i mimobrněnských kolegů.

Proplácíme oborové specializace i kurzy angličtiny v Lingua centrum.

Na pohovoru se uvidíte s…

Pavlína Matoušková

HR Specialist

Kamil Řezníček

QA Coordinator