Developer Evangelist

Jste komunikativní, rozumíte si s vývojáři a baví vás předávat informace? Výborně! Pojďte s námi pomáhat ostatním vývojářům.

V Kentico vyvíjíme digital experience platformu (DXP), na které jsou postaveny desítky tisíc webů po celém světě. A tak dobře víme, že mnohé technologické firmy řeší ty stejné problémy. Chceme pomoci. A vy budete pomáhat s námi. Hledáme někoho, kdo Kentico propojí s ostatními vývojáři, umí s nimi komunikovat a bude předávat zajímavé informace dál.

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Datum nástupu: Kdykoliv
  • Forma: Hlavní pracovní poměr
  • Jazyk: Angličtina na úrovni C1

Co budete dělat?

Budete spojovat Kentico s komunitou vývojářů a sdílet s nimi cenné informace ze zákulisí – třeba jak se u nás pracuje, co se nám ne/povedlo, jaké technologie využíváme, jaké zajímavé problémy se nám podařilo vyřešit, čím se lišíme od jiných firem,...

Budete šířit povědomí o Kentico a relevantních technologiích dál. Vaším publikem budou interní a externí vývojáři, kolegové v Kentico i širší veřejnost.

Poradíte si s předáváním informací v podobě videí, podcastů či článků a nezaleknete se ani pořádání přednášek či meetupů pro technickou audienci. Ty můžete organizovat přímo u nás v Kentico.

Čas od času budete přednášet na různých zájmových setkáních typu WUG Days.

Hledáme komunitavního parťáka se zdravým selským rozumem a chutí budovat nové věci.

  • Programování je základ. Máte vlastní zkušenosti, vyznáte se v terminologii a rozumíte potřebám vývojářů.
  • Zajímají vás technická témata. A pokud už máte své publikum, tím lépe!
  • Anglicky se domluvíte slovem i písmem na komunikativní úrovni (minimálně C1).
  • Komunikujete dobře a rád/a.
  • Máte schopnost prezentovat a předávat své znalosti dál.
  • Máte čich na zajímavá témata a umíte si poradit s jejich zpracováním. Nebojíte se zkoušet nové formáty.

Proč vás to bude bavit?

Developer Evangelist je úplně nová pozice. Pro vás to znamená skvělou příležitost přizpůsobit si ji na míru.

V Kentico máme skvělý tým, kde vám každý rád podá pomocnou ruku. Poctivě vás nalodíme a dáme možnost aktivně profesně růst. Náš tým je stabilní – kdo k nám přijde, zůstává.

Také získáte spoustu zajímavých benefitů, které podporují vyrovnaný osobně-pracovní život. Můžete pracovat částečně z domu, budete mít flexibilní pracovní dobu a možnost dál se vzdělávat.

Myslíte, že je to pro vás to pravé? Ozvěte se nám a můžeme se sejít v našich kancelářích v centru Brna nebo si zavolat online. Už na pohovoru se seznámíte s kolegou/kolegyní z týmu. A když to oboustranně klapne, budeme rádi, když k nám nastoupíte na plný úvazek.

Chcete se dovědět více o této a podobných pozicích? Přečtěte si více u nás na blogu!

Pošlete nám životopis.

Odesláním formuláře souhlasím, že Kentico uloží a zpracuje mé údaje. Svůj souhlas i odběr newsletteru můžu kdykoliv zrušit.

Na pohovoru se uvidíte s:

Monika Kyzlinková

Recruiter
monikak@kentico.com LinkedIn

Víte o někom, kdo by se na tuto pozici hodil?
Kontaktujte nás!

Naše nejoblíbenější bonusy

Pětinu pracovní doby si plánujete podle toho, čemu se chcete věnovat – projektům nebo dalšímu vzdělávání.

Neomezená dovolená

Po kvalitním odpočinku se pracuje lépe. Proto se mu poctivě věnujte – ať už máte plný úvazek, nebo částečný. Všem nabízíme 5 týdnů dovolené a pokud vám nějaký ten den navíc chybí, můžete zažádat o další dovolenou.